Mrákov dobyt!!

17.10.2011 17:14

Včerejší utkání nám mnohé napovědělo. Například to, že nic nepůjde samo a je třeba jít štěstíčku naproti. Po totálně zpackané první půly, kdy jsme se nezmohli takřka na nic, až na dvě tyčky a břevno jsme odcházeli do kabin za stavu 2:0 pro domácí. Můžeme být jenom rádi, že rozdíl ve výsledku nebyl ještě větší. Po menší rozmluvě v kabině (Máňa, Stáňa, kouč xD) jsme vcházeli na hřiště posilněny Alpou a s jasným cílem, dát co nejrychleji kontaktní gól! To se nám povedlo asi po 10 minutách hry, krásnou střelou k pravé tyči mířenou M. Šotem 2:1. Zanedlouho poté přišel i druhý náš gól, J. Dojčár kopl nadýchaný pas za obránce a Hruška už měl jednoduchou pozici 2:2. Poté se hra přelévala z jedné strany na druhou s nebezpečnými šancemi na obou stranách. Asi v 80. minutě, kdo jiný než M. Šot v takřka totožné situaci jako při prvním gólu, proběhl mezi třemi obránci a dokonal obrat 2:3! Nezbývalo již  tedy tradiční poděkování divákům a oslavení výhry v naší malebné hospůdce. Milavecké borce bylo v hledišti podpořit mnoho fanoušků a převážně díky jim byla návštěvnost utkání 180 diváků. Všem moc děkujeme :))